ZAMÓWIENIA.

Przy zamówieniu musisz mi wysłać wiadomość, wpisując w temacie ' Prezentacja/Avatar '. Wraz z tym, podaj mi pewne informacje. Otóż przedstawiam Wam formularz zgłoszeniowy, który załączcie w wiadomości : 
Przy zamówieniu prezentacji...
  • Link ze zdjęciem . 
  • Co masz mi do zaoferowania. 
  • Liczba okienek ( maksymalnie pięć ). 
  • Tytuły okienek. 
  • Ulubione kolory. 
  • Nagłówek ( np. " ... wita " ). 
  • Inne informacje.
Przy zamówieniu avatar'a... 
  • Link ze zdjęciem.
  • Co masz mi do zaoferowania. 
  • Wyświetlany tekst. 
  • Typ avatar'a ( ruchomy, nieruchomy ). 
  • Kolorystyka. 
  • Inne informacje. 
Moja praca nie powinna zająć dłużej niż dwa dni, w razie widocznego opóźnienia postaram się zawiadomić Was o moich prywatnych planach. Więcej odpowiedzi udzielę w PW ; )