Przy zamówieniu musisz mi wysłać wiadomość, wpisując w temacie ' Prezentacja/Avatar '. Wraz z tym, podaj mi pewne informacje. Otóż przedstawiam Wam formularz zgłoszeniowy, który załączcie w wiadomości :
Przy zamówieniu prezentacji...
- Link ze zdjęciem .
- Co masz mi do zaoferowania.
- Liczba okienek ( maksymalnie pięć ).
- Tytuły okienek.
- Ulubione kolory.
- Nagłówek ( np. " ... wita " ).
- Inne informacje.
Przy zamówieniu avatar'a...
- Link ze zdjęciem.
- Co masz mi do zaoferowania.
- Wyświetlany tekst.
- Typ avatar'a ( ruchomy, nieruchomy ).
- Kolorystyka.
- Inne informacje.
Moja praca nie powinna zająć dłużej niż dwa dni, w razie widocznego opóźnienia postaram się zawiadomić Was o moich prywatnych planach. Więcej odpowiedzi udzielę w PW ; )